Wpisy użytkownika Rose Shiroyama z dnia 25 lipca 2016

Liczba wpisów: 1

roseshiroyama
 
Rose Shiroyama: ~Ohayo Minna~
A więc stało się. Oficjalnie w Japonii weszło Pokemon Go. Weszły one w piątek dokładnie. Również tego samego dnia wystartowała współpraca z Mc Donald w Japonii. Przez co przy tych restauracjach fast food pojawiło się wiele pokestopów i gymów. Co się działo przez weekend w Kraju Kwitnącej Wiśni? Park Yoyogi cieszy się największym zainteresowaniem w Japonii jeżeli chodzi o miejsce dla trenerów pokemonów. Mówiąc inaczej... Park Yoyogi to raj dla pokemonów i trenerów. Przez weekend przewinęło się przez jego alejki wiele młodych ludzi wpatrzonych w telefon i łapiących pokemony.maxresdefault_pgfc.1920.jpg
  • awatar ForveDura: Kurczę, mnie to trochę wnerwia. Wszyscy moi znajomi ciągle tylko Pokemon Go, Pokemon Go, Pokemon Go... SZLAK! Ja w tym nie widzę nic fajnego, choć Anime lubię.
  • awatar нєℓℓσ! ιт'ѕ мє. уσυя ρяιи¢єѕѕ ❤: Japonia ma numer 1 w moim sercu
  • awatar RainbowxD: A ja nawet w to nie mogę grać, bo mam na telefonie za słabego Androida, ughh. Aczkolwiek sama gra jest ciekawym pomysłem na wyciągnięcie dzieciaków z domów :D. Sama grałam razem z przyjaciółką na jej telefonie i przyznam, że gdyby nie ta gra to o wielu miejscach w moim mieście bym nie wiedziała lub ich nie zauważyła xD.
Pokaż wszystkie (4) ›