• Wpisów: 505
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 16:09
  • Licznik odwiedzin: 31 645 / 1385 dni
 
roseshiroyama
 
Rose Shiroyama: Ten wpis będzie o… Uwaga, uwaga… *zawiesza głos by zbudować napięcie xD*
Wczoraj była zagadka z płytą. Dlaczego akurat oni? Hmm ponieważ ich uwielbiam… <-- Wystarczający powód? xD Pozwolę sobie opisywać w paru zdaniach każdego:)

the GazettE ^^

Skład zespołu:
Ruki
Aoi
Uruha
Kai
Reita

Do 2003 na perkusji grał Yune. Odszedł.

the GazettE należy do zespołów Visual Kei. GazettE powstało w 2002 roku.  

Ruki jest wokalem zespołu. Urodził się 1 lutego. Posiada konto na twitterze. Poprzednie zespoły: Mikoto, Ma’die Kusse, L’ie:Chris (perkusista), Kar+te=zyAnose.

Aoi gitara prowadząca zespołu. Urodził się 20 stycznia. Posiada twittera. Poprzednie zespoły: Mervilles, Artia.(Szczerze?Uwielbiam *-* Moja inspiracja i motywacja do nauki gry na gitarze :3)

Uruha gitara gazeciaków. Urodził się 9 czerwca. Nie posiada twittera :( Poprzednie zespoły: Karasu, Ma’die Kusse, Kar+te=zyAnose.

Kai perkusista i lider całego zespołu <--(dobrze ma nie? xD). Urodził się 28 października. Nie posiada twittera. Poprzednie zespoły: La’DeathtopiA, Mareydi†Creia.

Reita basista GazettE. Urodził się 27 maja. Niestety posiada twittera. Poprzednie zespoły: Karasu, Ma’die Kusse, L’ie:Chris, Kar+te=zyAnose. (Nie lubię go xD)


Yune-perkusja. Odszedł w 2003 roku. Poprzednie zespoły: La’DeathtopiA, Melville, Artia, Vall’na racill


Swoją drogą zastanawialiście się kiedyś czy oni odczytują fanmail? Mnie to ciekawi, ale pewnie nigdy się tego nie dowiem -.-‘ :(

Ulubione piosenki? Tak owszem. Parę ich jest. Później wstawię ^^


1374487532.jpg

Nie możesz dodać komentarza.