• Wpisów: 505
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 16:09
  • Licznik odwiedzin: 31 964 / 1453 dni
 
roseshiroyama
 
Rose Shiroyama: ~Ohayo Minna~
Tak dawno mnie nie było... Ale egzaminy w policeaalnej poupychali nam na koniec i mieliśmy przez to ałe zmieszanie. Ale, ale... Mam już więcej czasu i mogę wrócić do blogowania!

Zacznijmy od smutnej wiadomości o Hamasaki Ayumi.
Nasza wokalistka z oryginalnym głosem ma problemy zdrowotne. Pod koniec 2016 roku została poddana operacji rzepki kolanowej. Jednak to nie o tym. Wokalistka ma poważniejsze problemy. Traci słuch. Jak mówią lekarze jej problem ze słuchem zaczął się już w 2000 roku, a w 2008 r nie słyszała już na lewe ucho. Ustrata słuc
hu Hamasaki następuje dość szybko. Jak sama artystka pisze na blogu "Kanał półkolisty mojego ucha został uszkodzony i doświadczyłam paraliżujących zawrotów głowy. Nie byłam w stanie iść prosto, a w sali prób miałam nudności".
Przyznaje ona również, że po usłyszeniu diagnozy zastanawiała się jak poradzi sobie z tym. Jednak artystka nie zamierza kończyć kariery wokalistki teraz. Będzie śpiewać tak długo jak da radę pozostać z nami na scenie!
Jak zapowiedziała nie zamierza nawet rezygnować z trasy koncertowej "Just The Beginning Tour".

Przykro mi z tego powodu. Pewnie jak i wielu fanom. Jest wspaniałą wokalistką. Życzę jej, aby trasa koncertowa się jej udała i oby jak najdłużej z nami na scenie! Jak sama powiedziała. Scena to jej życie.
Wytrwałości i siły życzę!292201_279056978895437_1232320235_n.pngNie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego