• Wpisów: 505
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 16:09
  • Licznik odwiedzin: 31 964 / 1453 dni
 
roseshiroyama
 
Od września Yōrō Railway dał możliwość podróży z kotkami ze schroniska, które zostały uratowane od uśpienia.  Linia pociągu działa na terenie prefektur Gifu i Mie. Pieniądze ze sprzedaży biletów na przejazd w kociej kawiarni zostaną przeznaczone na zabiegi weterynaryjne dla tych podopiecznych. Bilety były dostępne od 7 sierpnia 2017 roku i w tym samym dniu jeszcze wysprzedane. Było tylko 80 miejsc. Po 40 miejsc na w dwa kierunki.
Pierwszy pociąg ruszy 10 września o godzinie 10:30 ze stacji Yōrō w prefekturze Gifu i zakończy swoją trasę o 13:00 w Ikeno. Drugi pociąg w odwrotnym kierunku wyjedzie o 11:20. Cena biletu wynosiła 3000 jenów, czyli ok.100 złotych. Bilet obejmował posiłek na wynos, słodycze i podróże przez cały dzień pociągami przewoźnika Yōrō Railway.
Kocie Kawiarnie cieszą się popularnością wśród japończyków, ale nie tylko. Na świecie również. Popularność w Japonii jest związana z tym, że wiele osób chodź bardzo chce to nie ma możliwości trzymania zwierzaków. Kawiarnia daje możliwość przebywania w obecności kocich przyjaciół. Niektóre z lokali w Tokyo różnią się tematyką czy tym jak koty są umieszczone.

A wy poszlibyście do takiej kawiarnii?
Ja z chęcią bym odwiedziła taką kawiarnię. Nie tylko, dlatego, że sama mam kotka. Po prostu z ciekawości.
cat-cafe-train-ft-blog0817.jpg


Cat-Cafe-tokyo2.jpg

Nie możesz dodać komentarza.